Jak narysować astronautę

Niezależnie od tego, czy chcesz narysować astronautę, czy statek kosmiczny, istnieją pewne kroki, które należy wykonać, aby upewnić się, że twoje rysunki są profesjonalne i dokładne. Te kroki pomogą Ci narysować twarz, ciało i kombinezon kosmiczny.

Kroki do narysowania ciała

Tworzenie rysunku astronauty jest łatwe, jeśli wiesz od czego zacząć. Pierwszym krokiem jest narysowanie dużego koła. Służy to jako zarys głowy. Drugim krokiem jest stworzenie pary zakrzywionych linii. Te linie służą do stworzenia zaokrąglonego kształtu tułowia i głowy astronauty.

Trzecim krokiem jest narysowanie dwóch zestawów małych czworokątów. Te czworokąty staną się rękami i nogami astronauty. Ostatni czworokąt stanie się butami astronauty. Drugi zestaw czworokątów będzie lekko pochylony do środka.

Czwartym krokiem jest narysowanie małego okrągłego kształtu w dolnej części ciała astronauty. Jest to ten sam kształt, który służy jako okrągły dekolt sukienki astronauty. Kolejnym krokiem jest narysowanie małej zakrzywionej linii skierowanej do góry. Zakrzywiona linia powinna być połączona z linią prostą.

Piątym krokiem jest narysowanie pasa astronauty. Pas powinien mieć kilka linii równoległych i kilka linii zakrzywionych. Pas powinien być połączony z ciałem w taki sam sposób, jak para nóg jest połączona z tułowiem. Ten pas powinien mieć również dwa zestawy małych czworokątów połączonych z nim. Zakrzywione linie powinny być umieszczone po stronie ciała astronauty. Zakrzywione linie powinny być również umieszczone na tylnej części szyi astronauty.

Ostatnim krokiem jest dodanie kilku szczegółów do ciała astronauty. Zakrzywiona linia powinna być połączona z zakrzywionymi liniami po drugiej stronie ciała. Zakrzywione linie powinny być również połączone z innymi zakrzywionymi liniami po drugiej stronie głowy astronauty. Zakrzywiona linia powinna być również połączona z zakrzywioną linią po drugiej stronie tułowia.

Najlepsze w rysowaniu astronauty jest to, że nie jest to trudne do wykonania. Możesz to zrobić na kartce papieru z ołówkiem i gumką. Możesz nawet użyć kredek, aby dodać szczegóły do rysunku. Po narysowaniu ciała astronauty, jesteś gotowy, aby dodać kilka szczegółów do kombinezonu kosmicznego.

Kroki do narysowania kombinezonu kosmicznego

Używając ołówka, papieru i dobrej gumki, możesz rozpocząć rysowanie kombinezonu kosmicznego od narysowania koła. Następnie możesz dodać szczegóły do swojego kombinezonu astronauty. Możesz użyć tego koła, aby zarysować głowę astronauty, jak również hełm. Możesz również dodać skręconą rurę, która przywiązuje astronautę do statku kosmicznego.

Po ukończeniu głowy i hełmu, narysuj ciało astronauty. Możesz zrobić ciało skafandra tak proste jak prostokąt, lub tak złożone jak trójkąt. Możesz dodać zakrzywione linie do boków ciała, a następnie dodać poziomą linię na środku.

Następnym krokiem w rysowaniu kombinezonu dla astronauty jest narysowanie dwóch kwadratów schodzących z góry prostokąta, aby utworzyć ramiona. Będziesz chciał również narysować dwa zestawy mniejszych czworokątów, które utworzą ramiona astronauty. Czworokąty te powinny być połączone z prostokątem i powinny być skierowane lekko na zewnątrz.

Ostatni czworokąt to buty astronauty. Musisz upewnić się, że dolna część prostokąta jest nieco dłuższa niż wysokość. Ostatni czworokąt powinien być tej samej wielkości co drugi czworokąt.

Jeśli rysujesz kombinezon kosmiczny dla astronauty, ważne jest, aby użyć jasnych kolorów. Dzięki temu Twój obraz będzie się wyróżniał. Możesz użyć kolorowych ołówków do cieniowania kombinezonu astronauty lub możesz użyć kredek do pokolorowania swojego szkicu.

Oprócz zakrzywionych linii, które definiują ramię i nadgarstek astronauty, możesz również narysować zakrzywioną linię wysuwającą się z dołu hełmu. Możesz także narysować mały daszek, jeśli chcesz dodać twarz do swojego astronauty.

Możesz także dodać szczegóły do kombinezonu kosmicznego astronauty, takie jak plecak, guziki i rurki. Możesz nawet dodać do swojego rysunku statek kosmiczny. Jeśli chcesz uzyskać bardziej realistyczny wygląd, możesz dodać plastikowe rurki do kombinezonu kosmicznego.

Na koniec będziesz chciał dodać wizjer astronauty. Możesz narysować owal, który zmieści się w kasku astronauty, albo narysować bardziej szczegółowy wizjer.

Kroki do narysowania nóg

Mając żywe zainteresowanie kosmosem od początku istnienia ludzkości, ludzie zawsze byli zafascynowani podróżami kosmicznymi. W końcu stało się to możliwe i wielu odważnych astronautów odważyło się na podróż w kosmos. Noszą oni skafandry kosmiczne, aby się chronić. Noszą również butlę z tlenem na plecach. Ponadto mają szerokie buty.

Aby stworzyć nogi astronauty, najpierw trzeba będzie naszkicować na papierze okrągły kształt. Następnie trzeba będzie narysować dwie linie po każdej stronie okrągłego kształtu. Linie powinny być nieco ukośne i równoległe do siebie. Te dwie linie ostatecznie utworzą dwie nogi astronauty.

Gdy już narysujesz nogi, będziesz musiał narysować resztę ciała. Kombinezon astronauty będzie miał zagniecenia i nierówności. Musisz także narysować szczegóły na kombinezonie. Możesz dodać takie szczegóły jak łaty, oczy i usta.

Po narysowaniu ciała astronauty, będziesz musiał narysować ręce i hełm. Hełm powinien mieć okrągły kształt z zaokrąglonymi rogami. Ręce powinny mieć kształt małego klubu. Musisz także narysować równoległe linie pod hełmem. Możesz dodać szczegóły do rękawów rąk i węża.

Butla z tlenem powinna mieć małe pionowe linie. Możesz też dodać do kombinezonu skręcaną rurę. Będzie ona używana do przywiązania astronauty do statku kosmicznego.

Następnie powinieneś narysować owalny kształt wewnątrz hełmu, aby utworzyć wizjer. Należy również narysować mały łuk skierowany do góry. Będzie ona służyć jako okrągły dekolt stroju astronauty. Ostatni czworokąt powinien być lekko skierowany na zewnątrz i mieć rozmiar dwóch trzecich pierwszego czworokąta. Możesz również dodać ciemniejsze obszary do kombinezonu. W ten sposób wyeksponujesz miękkie cienie.

Ostatnim krokiem jest dodanie szczegółów do kombinezonu astronauty. Możesz dodać panel na klatce piersiowej i narysować rurki na kombinezonie. Możesz również dodać szczegóły do węża i plecaka.

Na koniec możesz wycieniować rysunek za pomocą różnych kolorów. Możesz również dodać różne wzory, kształty i postawy.

Kroki do rysowania twarzy

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym artystą, możesz łatwo narysować astronautę z pomocą poniższych kroków. Astronauta to osoba, która jest przeszkolona do pracy w przestrzeni kosmicznej przez program ludzkich lotów kosmicznych. Astronauta musi nosić kombinezony kosmiczne, które chronią go przed niebezpieczeństwami związanymi z podróżami kosmicznymi. Musi też mieć hełm, plecak i butlę z tlenem.

Najpierw zacznij od narysowania dużego, okrągłego kształtu. Okrąg powinien być umieszczony na górze papieru. Koło powinno być umieszczone nieco większe niż szerokość papieru. Okrąg ten będzie służył jako hełm astronauty. Przyłbica hełmu jest zwykle trudna do przejrzenia. Przyłbica będzie małym owalem wewnątrz koła.

Następnym krokiem jest narysowanie pary kwadratów, które staną się ramionami astronauty. Drugi zestaw kwadratów powinien być nieco większy od pierwszego zestawu. Drugi zestaw czworokątów powinien być ustawiony pod kątem lekko do wewnątrz. Trzeci zestaw czworokątów powinien być nieco mniejszy od drugiego zestawu. Ostatni czworokąt powinien być skierowany pod kątem na zewnątrz.

Po narysowaniu ramion, możesz teraz narysować resztę stroju astronauty. Możesz zacząć od narysowania pary stóp. Stopy powinny być wykonane z linii prostych. Możesz również narysować dwie równoległe linie na dolnym końcu stóp. Nogi powinny być wykonane z dwóch zestawów kwadratów, które są nieco dłuższe niż szerokość stóp. Możesz również narysować parę pasków na nogi astronauty. Nogi astronauty powinny mieć pod sobą równoległe linie.

Po narysowaniu reszty ciała, narysuj mały owalny kształt dla wnętrza hełmu. Będzie on służył jako przyłbica astronauty. Możesz też dodać skręconą rurę do tlenu. Rura będzie przywiązywać astronautę do statku kosmicznego. Hełm astronauty powinien mieć zaokrąglone rogi.

Ostatnim krokiem jest dodanie szczegółów do stroju astronauty. Ostatnim szczegółem są włosy. Możesz również dodać do rysunku statek kosmiczny lub migoczące gwiazdki.