Jak narysować bohaterów „Stranger Things”

Po obejrzeniu serialu Netflix „Stranger Things” zafascynował mnie styl artystyczny postaci. Od jakiegoś czasu chciałam nauczyć się je rysować, ale nie znalazłam dobrego poradnika. Teraz, wraz z premierą „Stranger Things: Część czwarta” w końcu taki znalazłem.

Eleven ze Stranger Things

Wśród postaci ze Stranger Things jest Eleven. Eleven to młoda kobieta posiadająca nadprzyrodzone moce. Jest ona główną bohaterką serialu. Jej łuk postaci obraca się wokół jej rozwoju poczucia własnego ja i nauki funkcjonowania w zwykłym świecie.

Eleven uprawnienia są wynikiem udziału jej matki w eksperymencie z udziałem MKUltra, program rządowy przeznaczony do zbierania telekinetycznych uprawnień. Podmioty eksperymentu zostały umieszczone w zbiornikach izolacyjnych, a także podawano im leki zmieniające umysł.

Moce Eleven pozwalają jej otwierać portale do Upside Down. Ona również ma zdolność do rozpoznawania ludzi w Upside Down, w tym Will. Ona może również komunikować się z ludźmi poprzez telepatię. W „Trick or Treat, Freak”, Eleven manipuluje portalem Demogorgona. Otwiera również portal do Upside Down, aby uratować Dustina.

Eleven jest główną bohaterką serialu. Jest ona przede wszystkim portretowana przez brytyjską aktorkę Millie Bobby Brown. Wystąpiła również w filmach Once Upon a Time in Wonderland i Intruders.

Eleven urodziła się pierwotnie jako Jane Ives. Jako noworodek została porwana przez Martina Brennera. Eleven przeżyła kilka eksperymentów polegających na nadmiernym wykorzystaniu jej mocy, w tym jeden polegający na tym, że kawałek Flayera wbił się w jej nogę.

Moce Eleven są nadal silne, ale ona rozwija nowe zrozumienie ich. Ona również rozwija bliską relację z Mike’m. Jej związek z Mikiem rozwija się w prawdziwy romans.

Eleven jest również przełomową postacią serii. Ona jest określana jako „ulubieniec tłumu” w serii. Ona jest wyjątkowa postać, a ona pomaga serii wyróżniać się od innych dramatów w telewizji.

Eleven ma ikoniczną różową sukienkę, która należy do jej matki, Nancy. Ma również zamiłowanie do wafli Eggo. Staje się przyjaciółką Dustina i Mike’a. Uczy się kontrolować swoje moce i wykorzystuje je do obalania tradycyjnych pułapek.

Nawiązuje bliższą relację z Mikiem niż z resztą grupy. Jest przekonana, że Max flirtuje z Mikiem. Uczy się wyrażać swoje emocje. Rozwija się w niej silna kobieca strona.

Will ze „Stranger Things”

W „Stranger Things” wystąpiło wiele różnych postaci, od komendanta policji z sekretem do grupy dzieciaków, które ponownie stworzyły podróżujący w czasie program telewizyjny. W 3. sezonie Will Byers został na krótko przeniesiony do Upside Down, gdzie został zmanipulowany do pomocy Mind Flayerowi. Odcinek zakończył się z czterech podstawowych znaków łącząc i widząc El wrócić z jego uprawnień.

Seksualność Willa od dawna jest tematem dyskusji, zarówno w programie, jak i poza nim. Duffers flirtowali z tym, aby Will był gejem w przeszłości, ale dopiero w czwartym sezonie Will dostał swoją wielką comeuppance.

W serialu pojawia się wiele dziwacznych postaci, w tym komendant policji, starsza pani i para szalonych braci. Ale Will jest jedną z najciekawszych postaci serialu i wygląda na to, że w piątym sezonie dostanie dużo więcej czasu na ekranie. Producenci przedstawili już zarys ostatniej partii odcinków, a nadchodzący piąty sezon będzie zawierał znacznie więcej uwagi poświęconej Willowi.

Will jest inteligentnym dzieckiem, ale jest również bardzo łagodny i nie jest skłonny do hiperboli. Z przyjaciółmi dzieli zainteresowania, takie jak komiksy i X-Men. Jest również członkiem szkolnego klubu AV. Ma jednak sekretną pasję do sztuki. Podczas siódmego odcinka nie daje Mike’owi obrazu, nad którym pracował.

Ekipa „Stranger Things” od pierwszego sezonu serialu dyskutuje o seksualności postaci. Twórcy serialu unikają spoilerów, ale już ujawnili, że seksualność Willa będzie głównym tematem w finałowym sezonie serialu.

W ostatnim wywiadzie dla The Wrap, Noah Schnapp ujawnił, że nie jest wielkim fanem ujawnienia gejowskiego charakteru postaci. Schnapp uniknął również pytania o najlepszą scenę w finale serialu. Ale ujawnił, że Doja Cat był jednym z jego największych wzorów do naśladowania. Schnapp powiedział również, że musiał przeprosić Doja Cat nad postem na TikTok, który przypadkowo usunął.

W ciągu ostatniego roku Will miał wiele pamiętnych momentów. Krótko podróżował do Upside Down we wczesnych sezonach serialu, i miał wielki moment w finale sezonu czwartego. Ale był również źródłem kontrowersji, z plotkami, że jego seksualność jest dużym punktem fabularnym i że jego postać jest bi-sexualna.

Obraz Willa w Stranger Things 4

Przez całą premierę 4 sezonu Stranger Things, obraz Willa był jedną z największych tajemnic. Na temat jego znaczenia krąży mnóstwo plotek i teorii, ale czym dokładnie jest? Jak działa w finałowym sezonie? I czy kryje w sobie klucz do powstrzymania Vecny przed przejęciem Hawkins?

Stranger Things ma wiele tajemnic, ale obraz okazał się wielką. Dzieło sztuki Willa odegrało ważną rolę w historii, a nawet było wskazówką do wielkiej finałowej bitwy.

Na początku 4. sezonu Will pokazał Mike’owi obraz, który nosił przy sobie od jakiegoś czasu. Był to relikt jego młodości, a także przedstawienie pierwszej imprezy Willa i Mike’a w Dungeons & Dragons (D&D). W tomie 2 Will wykorzystał obraz, by na nowo rozbudzić zaufanie Mike’a. Rozwinął go, aby odsłonić obraz Mike’a, Willa i reszty ich partii D&D prowadzących szarżę przeciwko trójgłowemu smokowi.

Obraz powstawał od dawna, a Will trzymał go w tajemnicy. Will powiedział Mike’owi, że Eleven go „zamówiła”, ale nie chce mu powiedzieć, nad czym tak naprawdę pracuje.

Obraz może być najlepszą rzeczą, jaką Will zrobił dla Mike’a, i był ogromną częścią historii od najwcześniejszych dni serialu. Will jest znany z tego, że wkłada długie godziny w pędzel, a on użył obrazu jako sposobu na zwiększenie pewności siebie Mike’a.

Obraz ma również inne ważne tajemnice. Obraz Willa jest odą do jego „Party”, a sztuka malowania była częścią jego życia od czasów przedszkola. Nie jest jasne, jak długo Will ukrywał obraz, ale był on w pobliżu przez ostatnie trzy sezony, więc jest to bezpieczny zakład, że nie jest to bardzo niedawny dodatek do jego kolekcji.

Podczas gdy może nie być kluczem do powstrzymania Vecna, obraz Willa stał się częścią teorii fanów. Jest to najseksowniejsza rzecz, jaką Will zrobił i ma wiele nieznanych szczegółów.

Postacie ze Stranger Things

Przez cały serial, postacie wznosiły się i upadały. Niektóre postacie były bohaterami, podczas gdy inne były złoczyńcami. To była szalona jazda. Ta obsada postaci rosła i rozwijała się, a serial stał się jednym z najpopularniejszych na Netflixie. Oto niektóre z najbardziej pamiętnych postaci ze Stranger Things.

Lucas Charles Sinclair to przyjaciel Dustina. Lucas w trakcie trwania serialu przeżył wiele wzlotów i upadków. Nauczył się sztuki posługiwania się procą i walczył ze wszystkich sił, aby chronić swojego przyjaciela. Walczył również z Jasonem Carverem i wygrał. Jest bohaterem czwartego sezonu, kiedy to Partia stawia czoła Vecnie. Może mieć powiązania z Eleven.

Will Byers to brat Jonathana Byersa. Jest grzecznym dzieckiem, ale ma też brzemię z Upside Down. Znalazł sposób na ucieczkę poprzez muzykę i Dungeons & Dragons.

Joyce Byers jest matką Jonathana i Willa. Jest znana ze swojej wytrwałości i odwagi. Jest też jedną z najbardziej zapadających w pamięć mam w literaturze pięknej. Była matką dla prawie każdej postaci w serialu.

Mike Wheeler jest liderem grupy. Jest frajerem w dziedzinie Dungeons & Dragons. Jest też opiekuńczy wobec swoich najlepszych przyjaciół. Jest gotów umrzeć za swoich przyjaciół. Ma również wizję i ustala priorytety działań w oparciu o nią. Jest bardzo namiętny i uparty. Jest też najciekawszą postacią w serialu.

Dustin Henderson jest jednym z najlepszych przyjaciół Mike’a Wheelera. Dustin jest strażnikiem pokoju i pośredniczy w konflikcie między Lucasem a Mikiem. Jest również dobrym przyjacielem Kali. Jest także rosyjskim przemytnikiem. Pomaga Dustinowi w infiltracji rosyjskiej bazy.

Demogorgon jest mięsożerną istotą humanoidalną. Jest to potwór, który żyje w wymiarze Upside Down. Jest to jedna z najpopularniejszych postaci w serialu. Jest również jedną z najbardziej znienawidzonych.

Max Mayfield jest młodszą pasierbicą Billy’ego i jego żony. Prześladuje ją śmierć ojczyma. Uważa się również, że posiada moce. Prześladują go również uczucia związane z Billym.