Jak narysować pocałunek

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym artystą, nauka rysowania pocałunku jest zabawnym sposobem na dodanie trochę twórczego polotu do swojej pracy. Jest to również świetny sposób, aby pokazać swoim przyjaciołom lub rodzinie, co czujesz w specjalnym dniu, takim jak pierwsza randka!

Pocałunek w powietrzu

Używanie pocałunku w powietrzu to świetny sposób na pokazanie komuś, że Ci zależy, bez faktycznego dawania mu buziaka. Jest to szczególnie przydatne, gdy nie chcesz iść na bardziej tradycyjny pocałunek. Ogólnie rzecz biorąc, pocałunek powietrzny jest wykonywany w otoczeniu społecznym.

Zazwyczaj jest to gest używany do pozdrawiania bliskich przyjaciół lub znajomych, i nie jest zwykle podawany nieznajomym. Podczas gdy nie jest rzadkością, aby zobaczyć mężczyzn i kobiet całujących w prawdziwym życiu, jesteś mało prawdopodobne, aby zobaczyć mężczyzn i kobiet air kissing w swoim przeciętnym komiksie.

Podstawowy pocałunek powietrza będzie składał się z ust i warg, które są ściśnięte razem, a następnie krótki wybuch powietrza. Często pocałunek powietrzny będzie zawierał również delikatne muśnięcie policzków. Prosty pocałunek może być trudny do narysowania, a ten tutorial pomoże ci ustawić swoje postacie w lekkim pocałunku.

Istnieje wiele różnych rodzajów pocałunków powietrznych. Chociaż nie jest to najczęstszy gest, jest powszechnie używany do pozdrawiania bliskich przyjaciół i znajomych. Jest on również używany do powitania dalekiego krewnego lub osoby, która została przedstawiona przez wspólnego przyjaciela.

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z pocałunkiem powietrznym, najlepszym sposobem na poznanie tego konkretnego gestu jest obserwowanie sposobu, w jaki całują się ludzie z Twojego kręgu społecznego – cytat ten jest konsekwencją analiz redakcji strony szetland.info. Możesz również poczytać o zwyczajowych powitaniach w kraju, który odwiedzasz. Wiedza o tym, czego można się spodziewać, pomoże Ci poczuć się bardziej komfortowo, gdy będziesz witać się z kimś osobiście.

Chociaż nie jest to najczęstszy sposób powitania, pocałunek w powietrzu jest dobrym sposobem na zrobienie pierwszego wrażenia. Przy mniej formalnych okazjach możesz pokusić się o tradycyjny uścisk.

Pocałunek towarzyski

Używając właściwych proporcji powietrza i skóry, narysuj pocałunek towarzyski z pewnością siebie. To nie powinno być trudne. Krótko mówiąc, powinieneś otrzymać gratulacje z tej okazji. Jest to również najlepszy czas, aby pogratulować swojej randce. Jest to dobry czas na dokonanie czynów, podczas gdy noc jest wciąż świeża w pamięci. Jeśli jesteś towarzyski przez zbyt długi czas, będziesz towarzyski przez całe życie. Nigdy się tym nie zmęczysz. W końcu pocałunek towarzyski jest jak ciepły uścisk, prawda? Korzyści z bycia socialite są zasłużone. Nie będziesz musiał schlepać swoich rzeczy pod prysznic. Więc, będziesz miał więcej czasu, aby prysznic swoją datę z pocałunkami. I, jeśli masz szczęście, będziesz miał seks swojego życia.

Pocałunek w rękę

Często postrzegany jako romantyczny gest, pocałunek w rękę jest również uważany za oznakę szacunku. Jest to sposób na okazanie wierności wobec autorytetu, takiego jak ksiądz lub przywódca. Może być również interpretowany jako gest rozstania.

Całowanie rąk jest praktykowane w wielu różnych krajach. W XVII i XVIII wieku był powszechny w Polsce, na Litwie i w Hiszpanii. Do dziś jest praktykowany w Rumunii, Rosji i Austrii. Jest nadal używany w niektórych instytucjach religijnych. Jest również używany w filmach z epoki, takich jak Ojciec Chrzestny.

We współczesnej kulturze ludzie zazwyczaj nie całują rąk kobiet. Jest to uważane za nieco przestarzałe. Jednak nadal istnieją pewne przypadki, w których pocałunek dłoni jest używany. Na przykład w klasie tanecznej młodzi chłopcy mogą ćwiczyć całowanie rąk instruktorek. Jest on również używany podczas świąt religijnych.

Całowanie w rękę może być bardzo niezręcznym doświadczeniem. Jeśli nie czujesz się komfortowo z całowaniem dłoni kobiety, powinieneś grzecznie wyjaśnić swojej randce, że sprawia Ci to dyskomfort. Powinieneś być również przygotowany na przeprosiny, jeśli ona obrazi się na Twój pocałunek.

Pocałunek w rękę wywodzi się z Hiszpanii i Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Był powszechnie używany w XVII i XVIII wieku jako pozdrowienie lub okazanie szacunku. W niektórych kulturach uważany jest nawet za gest religijny. Jest używany do oznaczenia miłości agape. Ten rodzaj miłości promuje szacunek dla wszelkiego życia. Uważa się, że miłość agape promuje również lojalność i oddanie.

Całowanie rąk jest używane w SCA. Jednak w wielu filmach był on również nadużywany. Jest to sposób na okazanie uczuć kobiecie, ale nie zawsze jest to romantyczny gest.

Pocałunek Hershey

Niezależnie od tego, czy próbujesz znaleźć pyszny przepis dla swojej rodziny, czy po prostu chcesz się poczęstować, możesz nauczyć się rysować pocałunek Hershey. Ten czekoladowy cukierek jest wykonany z mlecznej czekolady i występuje w różnych smakach. Można je znaleźć w ciemnej czekoladzie, białej czekoladzie, czekoladzie z migdałami i z nadzieniem karmelowym. Czekoladki te dostępne są również w rożkach do lodów i na tortach urodzinowych.

Najlepszym sposobem na wykonanie tych cukierkowych smakołyków jest użycie worka do pipetowania. Ta metoda zapewni, że Twoje Hershey kisses nie spadną na dno tortu.

Po roztopieniu czekolady, musisz umieścić ją w worku do pipetowania. Zaleca się odcięcie końcówki worka, dzięki czemu będziesz mógł kontrolować sposób, w jaki nakładasz czekoladę w szczeliny formy.

Jeśli robisz dużą partię Hershey kisses, możesz je przechowywać w zamrażarce do trzech miesięcy. Można je również przechowywać w temperaturze pokojowej do czterech dni.

Folię do owijania cukierków możesz znaleźć w każdym sklepie Beauty Supply. Jest ona niedroga i bardzo dobrze pokryje Twoje słodycze. Znajdziesz ją również w większych kwadratach, co ułatwi jej cięcie. Można go również znaleźć w salonach fryzjerskich.

Na te pyszne smakołyki możesz przygotować je w niespełna 10 minut. Pamiętaj tylko, aby postępować zgodnie ze wskazówkami na opakowaniu masy tortowej.

Pierwszym krokiem do wykonania pocałunków Hershey jest rozgrzanie piekarnika do 200 stopni F. Umieść blachę do pieczenia na blasze wyłożonej papierem pergaminowym.

Szkicowanie pocałunku

Wśród najbardziej interesujących tematów dla świata sztuki był pocałunek. Ta bliskość dwóch łebków przyciągnęła uwagę niejednego wytrawnego malarza, od Van Gogha przez Picassa po Dali, i to nie tylko ze względu na płeć. Najsłynniejszy obraz z tego okresu, „Pocałunek”, został ukończony w 1893 roku, ale oficjalnie odsłonięty dopiero w 1905 roku. Budzi zachwyt kolejnych pokoleń.

Podczas gdy wspomniany „The Kiss” pozostaje najpopularniejszym z partii, wiele osób poszło w jego ślady. Wśród najbardziej znanych nazwisk w gatunku są Picasso, Van Gogh i Chagall, aby wymienić tylko kilka. Wybór miłośników sztuki z wyżej wymienionych dzieł został wielokrotnie powielony, dzięki czemu jest to świetne miejsce na znalezienie okazji. Przy odrobinie szczęścia i wysiłku, Ty również możesz dołączyć do dorobku mistrzów. Może nawet znajdziesz swojego kolejnego Picassa. Poza oczywistymi he/she/it o’s, znajdziesz mnóstwo par kobieta-kobieta i mężczyzna-mężczyzna.

Kilka z nich zostało zdegradowanych do zakurzonego strychu lub garażu, podczas gdy inni zdecydowali się przenieść do najwspanialszego z najwspanialszych. Niezależnie od tego, którą drogę wybierzesz, znajdziesz tu najlepszych z najlepszych. Najlepszym sposobem, aby zapewnić swoim amorom najlepszy możliwy czas, jest bycie przygotowanym. Przekonasz się, że całowanie nie zawsze jest łatwe, ale jeśli jesteś gotów poświęcić się procesowi, nagrody mogą być obfite.