Jak narysować telewizor

Niezależnie od tego, czy chcesz narysować scenę z filmu, czy pokój telewizyjny, możesz użyć różnych technik, aby ożywić obraz. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci stworzyć idealny obrazek:

Rysowanie telewizora panoramicznego

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym artystą, nauka rysowania telewizora panoramicznego może być przyjemnym i łatwym zajęciem. Samouczek będzie zawierał wiele łatwych do wykonania linii prostych i ilustrowanych przykładów. Samouczek może być ukończony z ołówkiem lub linijką. Dla bardziej zaawansowanych umiejętności artystycznych istnieją opcjonalne pomoce rysunkowe, które można kupić – fragment ten jest wynikiem działań ekipy serwisu budapest-river-cruise.com.

Najpierw musisz zmierzyć szerokość swojego telewizora. Możesz to zrobić, mierząc od maskownicy po lewej stronie do maskownicy po prawej stronie. Możesz również użyć twierdzenia Pitagorasa, aby obliczyć przekątną telewizora. Gdy masz już te pomiary, możesz zacząć rysować telewizor.

Następnie będziesz musiał narysować przednią i tylną stronę telewizora. Aby to zrobić, możesz użyć linijki do narysowania boków, a następnie obrysować linie czarnym kolorem. Możesz dodać ciemne linie później, jeśli chcesz.

Po narysowaniu przodu i tyłu telewizora, musisz narysować nogi. Musisz także narysować wewnętrzną i zewnętrzną stronę nóg. Możesz również narysować lustrzane odbicie nóg.

Na koniec musisz narysować mały prostokąt dla telewizora. Nie musisz robić żadnych zaokrąglonych rogów, ale powinien mieć równe odstępy. Do kadrowania sztuki cyfrowej można również użyć programu PicMonkey lub Photos na Macu. Podczas kadrowania powinieneś wybrać opcję 16:9. Jeśli to zrobisz, obraz będzie miał bardziej wyrazisty wygląd.

Możesz również użyć miernika, aby zmierzyć wysokość telewizora. Zmierz od góry do dołu, a następnie zaokrąglij pomiar do najbliższego pół cala lub 1,3 cm. Jeśli twój tył jest zwężony, może to być trochę trudne. Zazwyczaj łatwiej jest narysować boki telewizora za pomocą oczu. Jeśli jesteś zaawansowanym artystą, możesz użyć linijki do narysowania swoich linii, a następnie wymazać je, gdy skończysz.

Rysowanie telewizora panoramicznego może być łatwe, jeśli znasz odpowiednie wymiary. Możesz również skorzystać ze szczegółowego samouczka rysowania, aby rysowanie telewizora było jeszcze łatwiejsze.

Rysowanie sceny z pokoju telewizyjnego

Używanie telewizora jako inspiracji może być zabawnym i edukacyjnym doświadczeniem. Telewizor może być we wszystkich kształtach i rozmiarach, od skromnego czarnego pudełka do eleganckiego i błyszczącego do ultranowoczesnej odmiany plazmy. Na szczęście nie trzeba wychodzić i kupować nowego telewizora, aby zacząć zabawę. W rzeczywistości telewizor jest idealną platformą dla kreatywnego projektu artystycznego, zwłaszcza jeśli nie jesteś fanem tradycyjnego podejścia do papieru i kleju.

Aby pochwalić się swoimi umiejętnościami artystycznymi, możesz zdecydować się na naszkicowanie swojego ulubionego programu telewizyjnego na dużym ekranie lub wybrać bardziej intymne podejście, przyprawiając swój salon kilkoma kluczowymi elementami. Aby było to jeszcze bardziej opłacalne, postaraj się, aby Twój pokój telewizyjny stał się miejscem współpracy, w którym każdy będzie miał swój wkład i pomysły. Nie jest tajemnicą, że wielu z nas czuje się bardziej związanych, gdy są otoczeni przez innych, zwłaszcza gdy oglądamy nasze ulubione programy. To samo dotyczy naszych dzieci. Utrzymanie rodziny w stanie rozrywki może być trudnym zadaniem, ale kilka kluczowych elementów może sprawić, że zadanie to stanie się proste.

Używanie protektora „magicznego ekranu”

Używanie protektora „magicznego ekranu” do rysowania telewizora nie jest niczym nowym. Jest to nie tylko fajne, ale może być funkcjonalne. Kiedy magiczny ekran nie jest używany, chowa się z powrotem w meblu. To fajny sposób na uwolnienie przestrzeni. Poza tym, że jest to wygodny sposób na oglądanie filmów, może być również zabawą dla dzieci. W końcu kto nie chciałby narysować swojego własnego telewizora?

Najlepsze jest to, że można to zrobić w zaciszu własnego domu. I to nie tylko zabawa, to świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną. Przy tak wielu opcjach na rynku, na pewno znajdziesz taki, który odpowiada Twoim potrzebom. Może nie jest to najtańsza opcja, ale na pewno najbardziej zabawna. Nie jest to coś, co robiłbyś codziennie, ale jest to coś, co będziesz chciał spróbować przynajmniej raz w swoim życiu.

Kolor a tv

W przeciwieństwie do standardowego telewizora, telewizja kolorowa działa inaczej. Telewizor tworzy kolor za pomocą koloru addytywnego, dodając czerwone, zielone i niebieskie wiązki razem, aby stworzyć inne kolory. Używają również color burst, który dodaje dodatkowe sygnały chrominancji do standardowego sygnału czarno-białego.

Telewizory kolorowe wykorzystują trzy różne arkusze fosforowe do tworzenia różnych odcieni. Każdy z tych arkuszy fosforowych jest oświetlany przez inną wiązkę elektronów. Podczas wystrzeliwania czerwonej wiązki, zapalają się „niebieskie” punkty fosforu. Po „czerwonej” wiązce elektronów następuje wybuch koloru, który tworzy kolor będący połączeniem wiązki czerwonej i niebieskiej. Podobnie strzelanie wiązką niebieską w niebieską płytkę luminoforu daje kolor biały. Ponadto telewizor dodaje czerwony i niebieski do żółtego, aby stworzyć magentę.

Jednak dopiero w 1928 roku zademonstrowano transmisje w kolorze. Początkowo telewizory opierały się na umiejętności łączenia sygnałów w linie, ale to nie wystarczyło. W końcu konieczne stało się rysowanie wszystkich kolorów jednocześnie. W ten sposób powstała potrzeba stworzenia subtrakcyjnej przestrzeni barw. Było to duże wyzwanie dla telewizorów. Jaśniejsze części obrazu wydawały się mieć większą głębię. Jednak nadal trudno było stworzyć w pełni nasycony kolor.

Przemysł telewizyjny wyznacza obecnie nowe standardy dla koloru. CIE, czyli Commission Internationale de L’Eclairge, jest organem standaryzującym kolory. Określa ona gamę kolorów, czyli zakres kolorów w spektrum wizualnym. CIE pomaga również w ustaleniu konkretnych specyfikacji dla telewizorów. Należy zauważyć, że nadal istnieją telewizory, które nie mają wystarczającej liczby bitów, aby poprawnie wykonać obecny standard.

Dziś niektóre telewizory są w stanie wyprodukować ponad miliard różnych kolorów. Na przykład telewizor LeEco ma ośmiobitowy panel, który może produkować ponad 16 milionów kolorów. Te kolorowe telewizory mogą mieć również maskę cieni, która tworzy paski na ekranie. Ten typ kolorowego telewizora może również mieć kropki, które są podobne do pasków, ale są dodawane, aby stworzyć kolor.

XvYCC to kolejny nowy standard, który jest wprowadzany do telewizorów. Poszerza on ogólną gamę kolorów i poprawia kontrast pomiędzy najjaśniejszymi i najciemniejszymi częściami obrazu. Ponadto staje się coraz bardziej popularny wśród studiów i producentów.