Jak narysować welocyraptora w sześciu prostych krokach

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem filmu, czy po prostu chcesz narysować welociraptora, musisz znać odpowiednie kroki, aby zrobić to poprawnie. Na szczęście, mamy cię pokryte.

Krok 1

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym artystą czy nowicjuszem, rysowanie welociraptora może być zabawą i wyzwaniem. Możliwe jest jednak stworzenie szczegółowego i dokładnego szkicu w ciągu zaledwie dwudziestu minut – sekcja ta została zaczerpnięta ze strony spawanie.info.pl.

Welociraptor składa się z serii krzywych kształtów, które mogą być trudne do narysowania, jeśli jesteś początkujący. Na szczęście ten poradnik rysowania dinozaurów poprowadzi cię przez ten proces. Samouczek pokaże Ci jak narysować głowę, szyję, ciało i ogon welociraptora. Dodatkowo nauczy Cię jak rysować ostre pazury i plamki.

Najpierw narysuj okrąg dla głowy velociraptora. Czaszka ma około pół stopy długości i posiada rzędy ostrych zębów. Pysk jest również długi na około pół stopy. Ma nozdrza w kształcie łezki i owalną gałkę oczną.

Palec velociraptora ma kształt haka i powinien być zakończony pazurami. Sam pazur ma długość 1/4 stopy. Ogon velociraptora jest dłuższy od jego ciała i wystaje poziomo, aby pomóc w utrzymaniu równowagi. Ma małe marszczące się oko i grube linie szyi i tułowia.

Następnie narysuj dwa okręgi dla palców pająka. Te palce łączą górną i dolną szczękę. Drugi okrąg jest mniej więcej tej samej wielkości co pierwszy. Powinien być umieszczony blisko pierwszego. Trzeci okrąg powinien być mniej więcej tak duży jak pierwszy.

Po zakończeniu tych kroków jesteś gotowy, aby dodać kilka szczegółów. Będziesz musiał dodać kilka mięśni i nos do lewej strony głowy. Będziesz także chciał narysować szczegóły w tylnych stopach. Będziesz też chciał wymazać część linii z przednich nóg, aby stworzyć bardziej realistyczną perspektywę.

Krok 2

Kiedy widzisz welociraptora, automatycznie myślisz o tym dzikim dinozaurze. Dzieje się tak, ponieważ ma on ostre jak brzytwa zęby, ostre pazury i długi ogon. Oprócz tych cech welociraptor ma głowę z szeroko otwartymi szczękami i długą szyję.

Aby narysować welociraptora, zacznij od narysowania koła dla głowy. Następnie narysuj cienki, zaokrąglony, podłużny kształt dla dolnej szczęki. Następnie dodaj zygzakowate linie poniżej ust, aby utworzyć zęby.

Aby narysować pazury, zacznij od małego trójkąta. Narysuj drugi trójkąt ze spiczastym końcem. Następnie narysuj linię, która utworzy przednie ramię. To ramię ma następnie kształt kręgla. Koniec kręgla to pazur.

Następnie narysuj palec w kształcie haka. Ten pazur powinien być długi i ostry. Palec powinien być zakończony paznokciem szponiastym. Pazurowy paznokieć powinien być również ustawiony pod kątem w kierunku środka palca.

Następnie narysuj pazury jako kolczaste. Pazury powinny być w większości ukryte przed wzrokiem.

Następnie narysuj zakrzywiony owal dla goleni. Ten zakrzywiony owal powinien być podobnej wielkości jak pozostałe owale. Następnie narysuj zaokrąglony prostokąt dla stopy. Zakrzywiony prostokąt powinien być odchylony pod kątem od ciała.

Na koniec narysuj ciało velociraptora. Zakrzywiony owal powinien być wyższy niż pozostałe owale. Ciało powinno być płaskie na górze i nachylone z tyłu. Powinno być też miejsce na szyję i ogon.

Po ukończeniu rysunku welociraptora, powinieneś go pokolorować. Możesz użyć żółtych, zielonych lub czarnych kredek. Możesz go również wydrukować.

Jeśli jesteś początkującym artystą, tutorial rysowania welociraptora jest świetnym sposobem na naukę. Jest łatwy do naśladowania i może sprawić wiele radości.

Krok 3

Używając podstawowych kształtów koła i zaokrąglonego łuku, możesz narysować welociraptora. Ma on długą szyję, ostre pazury, dużą głowę i krótkie ramiona. Jest to również jeden z bardziej przerażających dinozaurów.

Velociraptor ma hakowaty kształt stopy i gruszkowaty kształt uda. Ma ostre jak brzytwa zęby, długi język, nozdrza w kształcie łezki i owalną gałkę oczną.

Kiedy rysujesz velociraptora, będziesz musiał dodać szczegóły głowy, pyska, ust i ogona. Głowa ma długi pysk i zakrzywioną linię dla ust. Ma też zaokrąglony, podłużny kształt dolnej szczęki.

Będziesz musiał także narysować oczy, zakrzywiony łuk dla nozdrza, koło za grzbietem oka oraz kształt fasolki nerki dla górnego ramienia. Na ostatnim obrazku zobaczysz ukończony rysunek.

Kiedy będziesz rysował Velociraptora, będziesz potrzebował ołówka i gumki. Możesz użyć flamastra do szczegółów. Możesz również użyć białych lub czarnych kredek, aby pokolorować dinozaura.

Pazury Velociraptora są uformowane z małych trójkątnych kształtów. Miały one długość około 1/4 stopy i były rozstawione w rzędzie. W większości były ukryte przed wzrokiem, ale były bardzo ostre. Velociraptor mógł używać swoich pazurów jako broni.

Velociraptor ma ostre pazury i zęby, mógł ważyć nawet 33 funty. Mógł również posiadać pióra. Uważa się, że mógł latać na krótkie dystanse. Został odkryty w 1923 roku. Jest członkiem rodziny dinozaurów, która obejmuje również deinonychus i stegosaurus. Dinozaury te występują również w filmach Jurassic Park.

Krok 4

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym artystą, narysowanie welociraptora może być wyzwaniem. Na szczęście istnieje kilka sposobów na podejście do rysowania welociraptora. W tym tutorialu krok po kroku dowiesz się jak narysować tego dziarskiego dinozaura.

Najpierw narysuj owal dla głowy. Ten owal powinien być nieco większy niż ten, który już narysowałeś dla ciała. Następnie dodaj półkole pod kątem na zewnątrz po przekątnej od owalu. Półkole powinno być o połowę szersze niż narysowany wcześniej owal. To będzie kształt dla uszu.

Następnie narysuj okrąg w lewej górnej części głowy. Powinno być ono mniej więcej tej samej wielkości co pierwsze koło. Pamiętaj, aby dodać kilka linii cieniujących do kształtów uszu. Będziesz musiał również dodać trochę szczegółów do tylnych łapek.

Na koniec narysuj nogi, które są przymocowane do ciała. Każda noga powinna mieć dwie linie. Jeśli rysujesz wersję cyfrową, może być konieczne stworzenie osobnej warstwy dla owali.

Powinieneś teraz mieć kompletny zarys głowy velociraptora. Powinien on zawierać zakrzywiony kształt dla grzbietu oka, kształt łezki dla nozdrza, długą szyję i ostre zęby. Powinien też mieć palec w kształcie haka i ostry pazur.

Aby narysować welociraptora, będziesz musiał narysować kilka różnych konturów, w tym ogon, oczy i nogi. Ważne jest, aby rysować te kontury w swoim własnym tempie i w swoim własnym stylu. Jeśli chcesz dodać więcej szczegółów, możesz użyć ołówka do obrysowania kształtów i naszkicowania szczegółów. Jeśli przypadkowo wymażesz jakieś linie, narysuj je ponownie ołówkiem.

Krok 5

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym artystą, czy fanem dinozaurów, Velociraptor to przerażająco wyglądający dinozaur, którego pokochasz rysować. To jeden z najczęstszych dinozaurów, który pojawił się w filmie Park Jurajski. Dowiedz się, jak narysować go w sześciu prostych krokach!

Zacznij od narysowania wydłużonego ciała. Ciało składa się z różnych kształtów, w tym wydłużonej głowy, krótkich ramion, spłaszczonego wierzchu i zgrubień z przodu pazurów. Należy również narysować spiczasty ogon.

Głowa welociraptora składa się z szerokiej paszczy i rzędów ostrych zębów. Pysk ma zakończenie w kształcie łezki.

Po narysowaniu głowy velociraptora, możesz zacząć rysować resztę ciała. Zacznij od szyi, która jest zakrzywiona. Narysuj dwa koła, jedno obok drugiego, na oczy. Koło po prawej stronie powinno być większe. Możesz też narysować owal po lewej stronie, nieco wyżej. Będziesz musiał wymazać owaly, które narysujesz ołówkiem.

Następnie narysuj usta velociraptora. Będziesz musiał zrobić ją cieńszą na dole. Możesz też dodać zakrzywiony owal na górze pyska. Na koniec musisz narysować pazury. Pazury są utworzone z małych trójkątnych kształtów.

Welociraptor ma również ostre pazury na stopach. Możesz je narysować jako kolczaste pazury. Palce powinny mieć również końcówkę w kształcie haka. Pazury powinny być zakończone paznokciem szponiastym.

Musisz narysować nogi velociraptora. Tylna noga ma zaokrąglony prostokąt na wierzch stopy i owal w kształcie półksiężyca na goleń. Przednia noga ma z boku kształt łezki na spód stopy.